• W październiku i listopadzie dzieci wcieliły się w rolę projektantów mody. Ich zadaniem było stworzenie niezapomnianej kreacji, której nie powstydziłaby się Pani Jesień. Wszystkie prace powstały od początku do końca na świetlicy, z materiałów dostępnych w sali. Oceniane były przede wszystkim: kreatywność, staranność wykonania, spójność wizji. W głosowaniu wzięli udział niemal wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły.

Miło nam powiadomić, że pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy V, Sonia Brovchenko. Miejsce II zdobyła Weronika Zapała z klasy V, a miejsce III przypadło w udziale Amelii Sikorze (klasa VI). Na nieco poszerzonym podium znalazły się także: Blanka Chrzęszczyk (klasa II), Amelia Gil (klasa II), Aniela Koza (klasa II) i Aurelia Wesołowska (klasa I). Cenne, a czasem smakowite nagrody z pewnością zrekompensują wysiłek młodych artystów.

Serdecznie gratulujemy, dziękujemy za udział i żałujemy, że w konkursie zabrakło choćby jednego Jesiennego Dżentelmena. Może w przyszłym roku taki się znajdzie? Zapraszamy już teraz!

Rafał Okła