• 19 grudnia Samorząd Szkolny z opiekunem Panią Jolantą Kutą udał się do klas młodszych oraz oddziału przedszkolnego 0b, aby przeczytać dzieciom przepiękną historię z bajki pt. "Dzielny Reniferek", którą uczniowie wysłuchali z wielkim zainteresowaniem. Przygody Reniferka przypadły im do gustu.
        Po wysłuchaniu bajeczki, dzieci odpowiadały na pytania nawiązujące do przygód Reniferka. Na zakończenie każde dziecko dostało "magiczna czarną kartkę", na której miało wydrapać historię usłyszaną w bajce.
        Wszystkie prace wykonane przez dzieci były piękne, co sprawiło nie lada kłopot komisji konkursowej, która mała zdecydować o wyborze tych najlepszych. Wyłoniono 4 prace, po jednej z każdej klasy, którym przyznano pierwsze miejsce. Nagrody i dyplomy okolicznościowe wręczyła dzieciom pani dyrektor Marta Majkowska oraz pani Jolanta Kuta opiekun Samorządu Szkolnego.

Nagrodzeni uczniowie to:
        Alicja Łagowska z klasy 0b
        Antoni Salwa z klasy 1a
        Maria Nowińska z klasy 2a
        Marcin Górzyński z klasy 3B.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym.