• Nagłówek

• Budzenie szacunku i miłości do tego pięknego i ekologicznego fragmentu naszej Ojczyzny, jakim niewątpliwie jest gmina Zagnańsk, to główny cel ogłoszonego konkursu. Uczniowie i uczennice utrwalili na zdjęciach najciekawsze obiekty znajdujące się w pobliżu ich miejsca nauki i zamieszkania. Odzew był bardzo duży i dzięki temu odwiedziliśmy ponownie znanego w całym kraju dęba Bartka, zatrzymaliśmy się na chwilę nad pięknym zalewem w Kaniowie, pochyliliśmy głowę przed kościołem pw. św. Rozalii i św. Marcina oraz odwiedziliśmy Zachełmie, gdzie na ląd wypełzł tetrapod. Równie ważne i ciekawe miejsca wyszły spod pędzla małych artystów. Mogliśmy podziwiać ruiny huty św. Józefa w Samsonowie i nacieszyć się blaskiem płynącym ze świątecznej bombki. Wszystkie prace były bardzo interesujące, dlatego uczestnicy odebrali symboliczne nagrody z rąk pani dyrektor, Marty Majkowskiej. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

Opiekun świetlicy szkolnej

Grażyna Okła