brak danych
        • Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowały się do niego  starannie.  Już pod koniec listopada pod okiem swoich pań ,,pisały” listy do Św. Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów.

Aż nadszedł ten dzień, 6 grudnia, na który przedszkolaki czekały już od rana. Dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka. I już wiadomo było, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj. Dzieci z ogromną radością przywitały niezwykłego gościa. Zaśpiewali mu piosenki i recytowali wiersze. Każde dziecko złożyło obietnice, iż kolejny rok będzie grzeczne i posłuszne.
          Na zakończenie Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci pięknymi prezentami.