• 21 września był wyjątkowym dniem w naszej szkole. A to za sprawą wyborów do Samorządu Uczniowskiego.
        Poprzedzała je burzliwa kampania wyborcza, w czasie której kandydaci ubiegający się o funkcję w samorządzie mieli okazję przedstawić swój program.
        Na plakatach wyborczych nie zabrakło chwytliwych haseł: „brak prac domowych”, „dzień bez jedynki” czy „dzień bez plecaka”.
        W wyborach do Samorządu Uczniowskiego swój głos oddali uczniowie wszystkich klasy, którzy obecni byli w tym dniu w szkole. Nad całością wyborów czuwała pani Jolanta Kuta, opiekunowie samorządu oraz pani Aneta Kuc i Inga Pabjan. W liczeniu głosów pomagała paniom uczennica klasy 8 Nikola Salwa. To na nich spoczywała także odpowiedzialność za prawidłowy przebieg i zachowanie tajności głosowania. Oficjalne wyniki głosowania zostały przedstawione 25 września przez dyrektora szkoły panią Martę Majkowską.

Na podstawie ilości zdobytych głosów przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Nadia Rzepka z klasy 8, zastępcą został Maria Sikora z klasy 7, natomiast stanowisko sekretarza objęła Amelia Sikora z klasy 6.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy ciekawych pomysłów i wytrwałości w pracy.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego
        Jolanta Kuta