• Wycieczka do Bałtowa

• 12 czerwca dzieci z grupy 0b wraz z rodzicami udały się na wycieczkę do Bałtowa. Moc atrakcji i piękny dzień to było to! Zaczęliśmy od zwiedzania Jura Parku, potem było muzeum i oceanarium 3D. Rekin był niesamowity! Zwierzątka w Dolnym Zwierzyńcu były niezwykłe, ale nie wszystkie chciały pozować do zdjęć. Górny zwierzyniec dał moc atrakcji. Dzieci mogły zobaczyć nowo nagrodzone zwierzątka sarny i daniela,  a do tego kierowcy autobusu mogli podać karmę!

Potem były miniatury polskich zamków i obiektów sakralnych. Sabatówka, która miała magiczne moce i wciągnęły dzieci w magiczną bańkę była niesamowita!
        Tyle atrakcji, tyle zwiedzania i piękna pogoda. Dzieci oraz rodzice byli zachwycone wyjazdem.
        Organizator Beata Adamiec dziękuje wszystkim za udział w tej  magicznej przygodzie!