• Nagłówek

• W piękny, słoneczny dzień, 21 czerwca, przedszkolaki z grupy 0a i 0b wybrały się na wycieczkę do Huty Szklanej, gdzie znajduje się BabyJagowo, siedziba słynnej świętokrzyskiej Baby Jagi. Staruszkę i jej siostra oprowadziła dzieci po swoim małym królestwie, gdzie obejrzały chatkę Baby Jagi, bajkową chatkę na kurzej stópce oraz jaskinię Zbója Madeja z naturalnego kamienia odtworzoną zgodnie z legendą. Przedszkolaki zwiedziły także Domek Jasia i Małgosi, łódź Wikingów oraz najstraszniejszy tunel straaaachuuuu. Po wszystkich atrakcjach nadszedł czas na odrobinę relaksu na placu zabaw oraz posiłek.
          Jak każda wyprawa, ta również zakończyła się  zakupem pamiątek dla siebie i najbliższych. Przedszkolaki zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do domów.

Link do galerii