• 27 października był okazją do radości i wspólnej zabawy. Tego dnia odbyła się „Zabawa kostiumowa”. Wśród radosnych i uśmiechniętych uczestników zabawy można było spotkać wróżki, księżniczki i czarownice i wiele innych postaci z książek, filmów i bajek.
        Niezwykłą atrakcją balu był pokaz mody, w którym uczestnicy zaprezentowali swoje wymyślne stroje. Wzbudził on olbrzymie emocje zarówno wśród prezentująch, jak i oglądających wymyślne stroje. Wszyscy modele nagrodzeni zostali gromkimi brawami oraz drobnymi upominkami.

Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę. Szczególne podziękowania dla pani Anety Kuc za zaangażowanie i pomoc w dekoracji sali gimnastycznej.

Opiekun SU – Jolanta Kuta