• Świąteczne życzenia

• Zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia,
            pełnych optymizmu i radości oraz  wszelkiej pomyślności i wielu szczęśliwych dni w Nowym Roku

życzą Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 1
            w Zagnańsku

• Uwaga! Zmiana opłat za wyżywienie.

• Nowe stawki za żywienie w Szkole Podstawowej nr 1 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Zagnańsku od 2.01.2024 r.

• Śniadanie – 3 zł
            • Herbata – 0,30 zł
            • Podwieczorek – 3 zł
            • Obiady:

- mała porcja (3,4,5-latki) – 6 zł

- duża porcja (6-latki, I-VIII) – 10 zł

w tym:

- zupa – 3 zł

- drugie danie – 7 zł

• Konkurs plastyczny „Nasz ulubiony bohater z bajki”

• 5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji biblioteka szkolna wraz z oddziałami przedszkolnymi ze Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Kajetanowie zorganizowały konkurs plastyczny „Nasz ulubiony bohater z bajki”. Wzięły w nim udział również dzieci z oddziałów 0a i 0b z naszej szkoły.

Maluchy wykonały dwie prace plastyczne. Grupa 0a pracę pt.  „Masza”, grupa 0b pracę pt. „Elza”. Obie grupy zajęły ex aequo II miejsce i zostały nagrodzone dyplomami okolicznościowymi oraz drobnymi upominkami.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do rozwijania swoich talentów.

Kornelia Momot

Wychowawca 0a